کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

برخورد زنجیره ای ۳ خودرو در محور کرمانشاه_روانسر ۵ مصدوم به همراه داشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از مصدومیت ۵نفر در پی برخورد زنجیره ای ۳ خودرو در محور کرمانشاه_روانسر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اعلام‌کرد:

در ساعت ۱۹:۱۴ پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲، طی تماس تلفنی نیروهای اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات ۱۱۲ جمعیت هلال احمر و اعلام گزارش برخورد زنجیره ای ۳ خودروی سواری ۲۰۶ ، پژو پارس و پراید در محور کرمانشاه_روانسر نرسیده به سراب یاوری، سریعاً دو تیم امدادی با آمبولانس و خودروی نجات از نزدیک ترین موقعیت(پایگاه امداد و نجات ماهیدشت و تیم واکنش سریع از مرکز استان) به محل حادثه اعزام شدند.

نجاتگران هلال احمر پس از حاضر شدن در محل حادثه با ارزیابی‌های بعمل آمده متوجه شدند که به علت شدت حادثه ۴ نفر از سرنشینان در لابلای انبوهی از آهن آلات گرفتار شده اند.

تیم های عملیاتی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته ست هیدرولیک و پنوماتیک خودروی نجات ، با تلاش ۲ ساعته نسبت به رهاسازی سرنشینان در خودرها اقدام نمودند.

۴ نفر از مصدومان این حادثه رانندگی پس از رهاسازی تحویل عوامل اورژانس شده و یک نفر از مصدومین نیز توسط نیروهای عملیاتی پایگاه امدادونجات ماهیدشت به بیمارستان حضرت آیت اله طالقانی کرمانشاه انتقال یافت.

مشاهده ۵۷
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۵- ۲۲:۳۸
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه