کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲
در آستانه هفتاد و ششمین سالروز تأسیس سازمان جوانان برگزار شد:

نشست هم‌اندیشی دبیران کانون‌های دانشجویی شهرستان کرمانشاه با مسؤل نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان

نشست هم اندیشی دبیران کانون‌های دانشجویی شهرستان کرمانشاه با مسؤل نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه صبح امروز در محل سالن جلسات ستاد جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه: صبح امروز و در آستانه هفتاد و ششمین سالروز تأسیس سازمان جوانان نشست هم اندیشی دبیران کانون‌های دانشجویی شهرستان کرمانشاه با مسول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در محل سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.

در این نشست که با هدف برنامه ریزی و هم افزایی اعضای کانون‌های دانشجویی و طلاب برگزار شد بر اهمیت ارتباط بین اعضای دو کانون تاکید شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهزاد پیروزفر مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌ گفت: بر اساس آموزه‌های دینی و نیاز روز جامعه و جوانان نشست‌های بصیرتی با موضوعات مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ملی مذهبی و دیگر موارد که احساس نیاز شود برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جلسات بصورت مداوم و با همکاری کانون‌های دانشجویی و طلاب در محیط های مختلف دانشگاهی و با برگزاری اردوهای بصیرتی و فرهنگی اجرا خواهد شد.

تصاویر

مشاهده ۶۳
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۰- ۲۲:۱۲
/
0
چهارشنبه 10 آبان 1402 - 22:12
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه