کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

آغاز توزیع ۳۲۰۰ بسته حمایتی کمک های جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با همراهی خیرین جهت نیازمندان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آغاز توزیع ۳۲۰۰ بسته حمایتی ویژه نیازمندان استان خبر داد.

له گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از آغاز توزیع ۳۲۰۰ بسته حمایتی کمک های جمعیت هلال احمر با همراهی خیرین جهت نیازمندان خبر داد و افزود: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر فرهنگ همدلی ، باهم بودن و برای هم بودن و کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر ، جمعیت هلال احمر استان از محل کمک های خیرین مبلغ بیست و یک میلیارد ریال اقلام غذایی شامل برنج ، روغن ، ماکارانی و ... با بهترین کیفیت جهت اهداء به خانواده‌های نیازمند خریداری نموده است.

وی افزود : ارزش ریالی هر بسته حمایتی بالغ بر هشت میلیون ریال می‌باشد که در روزهای آینده در بین نیازمندان شناسایی شده توسط خانه‌های هلال در کل استان توزیع خواهد شد.

محمد باقر محمدی خاطر نشان کرد : خانوار های نیازمند با مددکاری صورت گرفته شناسایی شده و این کمک ها با رعایت حفظ کرامت ، شان و منزلت این عزیزان در بین آنها توزیع خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ادامه گفت : بسته بندی اقلام فوق توسط داوطلبان عزیز جمعیت هلال احمر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در پایان ضمن تشکر از خیرین استان گفت : این طرح با حمایت مردم و خیرین عزیز ادامه داشته و جمعیت هلال احمر به عنوان امانت دار این عزیزان اعلام میدارد که این کمک ها با شفاف سازی کامل به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

تصاویر

مشاهده ۴۳
/
۱۴۰۲/۰۸/۰۵- ۱۷:۲۹
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه