کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

دیدار فرماندار دالاهو با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه

صبح امروز دکتر محنتی فرماندار دالاهو در سفر به شهرستان کرمانشاه با محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ مسعود محنتی فرماندار شهرستان دالاهو در این دیدار با اشاره به نقش مهم جمعیت هلال احمر در بحران‌ها و حوادث ، از تلاش ها و خدمات شبانه روزی امدادگران و نجاتگران استان تقدیر و تشکر کرد .

وی در ادامه خاطرنشان کرد : در شهرستان دالاهو ظرفیت های لازم برای ایجاد خانه‌های هلال وجود دارد و بنده با تمام توان برای آموزش و آمادگی مردم شهرستان در برابر حوادث ، حمایت کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم آمادگی عموم مردم در برابر حوادث و بحران‌ها تاکید کرد و افزود :  امدادگران سرمایه‌های ارزشمند جمعیت هلال احمر هستند و خانه‌های هلال در شهرها و روستاها یکی از راه‌های عضویت در جمعیت هلال احمر به عنوان امدادگر داوطلب است.

محمد باقر محمدی گفت : افراد پس از گذراندن دوره‌های آموزشی در خانه‌های هلال میتوانند به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر درآمده و در حوادث به عنوان امدادگر به کمک آسیب دیدگان بشتابند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در حوادث سالهای اخیر استان از جمله زلزله و سیل ، گفت : امروزه گروه‌های مختلف جامعه عضو هلال احمر هستند؛ هنرمندان، ورزشکاران، نمایندگان مردم و مسئولان ارشد با افتخار داوطلب هلال احمر می‌شوند و هلال‌احمر را بهترین حلقه اتصال میان توانمندان و نیازمندان معرفی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایان گفت : در استان حادثه خیز ما همه نگاه‌ها در زمان حوادث به هلال احمر است و انتظارهای به حق مردم مسئولیت این جمعیت را سنگین‌تر کرده می‌کند . امیدواریم مردم عزیز استان نیز با عضویت در این نهاد بشردوستانه ، در حوادث یار و یاور جمعیت هلال احمر استان باشند.

تصاویر

مشاهده ۶۶
/
۱۴۰۲/۰۸/۰۴- ۲۰:۴۹
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه