کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

اجتماع عظیم امدادگران، داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

در پی حملات رژیم اشغالگر اسرائیل به غیرنظامیان و مراکز درمانی غزه؛ امدادگران ، داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر، پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان استان کرمانشاه امروز شنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ با تجمع در میدان غدیر ، ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین، جنایات رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن نیروهای امدادی هلال احمر را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه در این تجمع ضد صهیونیستی در محکومیت جنایات اخیر اسرائیل اظهار کرد: به فرموده پیامبر اکرم (ص) هر کس صدای کمک و مظلومیت مسلمانی را بشنود و آن را پاسخ ندهد، مسلمان نیست.

وی افزود: امروز رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری به فروپاشی و نابودی نزدیک تر شده و مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

صحرایی تصریح کرد: مردم آزادی خواه جهان نیز طی روزهای گذشته با حضور در راهپیمایی‌ها توقف سریع حملات به غزه را خواستار شدند زیرا هیچ انسانی نمی‌تواند از کنار این ظلم و ستم بزرگ به راحتی عبور کند.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: دست زدن به جنایات جنگی و حمله به آمبولانس های هلال احمر و نیروهای امدادی نشان دهنده بن بست و فروپاشی اسرائیل است و پیروزی از آن ملت فلسطین خواهد بود.

در این تجمع عظیم محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه نیز ضمن محکومیت حمله به آمبولانس های جمعیت هلال احمر فلسطین ، حمله به آمبولانس های هلال احمر و کادر درمان را نقض آشکار حقوق بشر دانست و عنوان کرد : رژیم کودک کش اسرائیل باید هرچه سریع تر از این حملات وحشیانه دست بردارد .

وی با اشاره به آمادگی جمعیت هلال احمر برای اعزام کمک های بشر دوستانه گفت : هموطنان مومن و نوع دوست استان می‌توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب های جمعیت هلال احمر واریز نمایند .

شماره حساب های جمعیت هلال احمر به شرح ذیل می‌باشد :

بانک مرکزی:

۱. شماره حساب: ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸

۲. شماره کارت: ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶

۳. شماره شبا: IR700100004101034741999998

۴. کد دستوری(USSD): ۱۱۲*۵#*

مشاهده ۱۳۵
/
۱۴۰۲/۰۷/۲۹- ۱۵:۲۵
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه