کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

آیین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) جمعیت هلال احمر شهرستان قصرشیرین

آیین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) جمعیت هلال احمر شهرستان قصرشیرین با حضور مدیرعامل و مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ پیش از ظهر امروز به همت جمعیت هلال احمر شهرستان قصرشیرین، آیین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) ویژه امدادگران در این شهرستان برگزار گردید. 

حجت الاسلام و المسلین پیروزفر مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه این مراسم ضمن تقدیر از مسئولان استانی به ویژه مدیرعامل جمعیت استان در ایام اربعین حسینی (ع) گفت: خدمت به نوع انسان نزد خداوند تبارک و تعالی بسیار ارزشمند است و اگر کسی بتواند در این مسیر قدم بردارد قطعاً مورد توجه ویژه خداوند قرار خواهد گرفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به آیه یکصد و نود و پنج سوره مبارکه بقره که میفرمایند "إن ٱلله یحب ٱلۡمحۡسنین" گفت: خدمت به مردم آنچنان در نزد خداوند ارزش دارد که انسان را در زمره محسنین قرار خواهد داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت هایی که از طرف حضرت آیت الله معزی نماینده محترم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جمعیت هلال احمر به بنده داده شده ، نظارت بر اجرای امورات فرهنگی علی الخصوص در رابطه با اربعین حسینی است که انشالله در اربعین ۱۴۰۳ به نحو شایسته ای اقدام خواهیم نمود. 

محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز ضمن تشکر از حضور ارزشمند و میدانی استاندار پرتلاش و بسیجی کرمانشاه در ایام اربعین حسینی (ع) در مرز خسروی ، گفت :  خدمت به زائران اباعبدلله حسین (ع) حقیقتاً توفیقی بزرگ از جانب خداوند است و خدا را شاکریم که جمعیت هلال احمر استان در این آزمون نیز سربلند بیرون آمد.

وی افزود: دکتر کولیوند رییس جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اجرای هرچه با شکوه تر مراسم پیاده روی عظیم اربعین ، با توجه به اهمیت این موضوع خودشان شخصاً در مسیر کربلای معلی حضور داشته و روسای سازمان‌ها و معاونین ایشان از فعالیت های جمعیت هلال احمر در مرز های رسمی‌کشور به صورت مستمر سرکشی میکردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

نجفی فرماندار قصرشیرین نیز در این مراسم از تلاش ها و خدمات همه خادمین به زائران حضرت اباعبدلله حسین (ع) به ویژه مدیرعامل، کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر کرد.

مشاهده ۱۱۲
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۸- ۲۰:۴۶
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه