کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه هم اندیشی ویژه رابطین فرهنگی شعب جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه

صبح امروز به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، جلسه هم اندیشی ویژه رابطین فرهنگی شعب جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ صبح امروز به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان، جلسه هم اندیشی ویژه رابطین فرهنگی شعب جمعیت هلال احمر برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلین پیروزفر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان در این جلسه ضمن تاکید بر تقویت وحدت بین شیعه و سنی گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و یکدلی هستیم و با همدلی تمامی حربه‌های دشمن را نقش بر آب خواهیم کرد.

وی با اشاره به سخنان مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرهنگ را زیربنا و پایه همه پیشرفت های بشری دانست و پرداختن به فعالیت های فرهنگی را به عنوان تکلیف و رسالت در سرلوحه همه ماموریت های حوزه نمایندگی ولی فقیه برشمرد.

وی در پایان با تاکید بر انجام برنامه‌های فرهنگی و عقیدتی در شعب جمعیت هلال احمر استان گفت : انشالله همه شما عزیزان با تکیه بر ظرفیت اعضاء که در سنین پاک جوانی قرار دارند امورات فرهنگی را بیش از پیش جدی گرفته و با تمام توان در این مسیر قدم بردارید.

محمد باقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز ضمن تشکر از فعالیت های داوطلبانه رابطین فرهنگی در ایام اربعین حسینی (ع) ، خدمت به زائران اباعبدلله حسین (ع) را توفیقی بزرگ از جانب خداوند دانست و افزود خدا را شاکریم که جمعیت هلال احمر استان در این آزمون نیز سربلند بیرون آمد.

وی افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تاکیدات فراوانی در امورات فرهنگی دارند چنانچه در جایی می فرمایند : فرهنگ ، اساس کار ماست. در واقع فرهنگ با همه‌ شئونات آن روحِ کالبد هر جامعه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: یکی از وظایف اصلی ما در جمعیت هلال احمر انجام امورات فرهنگی است که بنده نیز با تمام توان حمایت خواهم کرد.

تصاویر

مشاهده ۹۰
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۲- ۱۶:۰۰
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه