کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)

محمدباقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و میلاد ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام جعفر صادق(ع) را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه متن پیام محمدباقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بدین شرح است:

بسم ‌الله الرحمن الرحیم

حقیقتاً باید میلاد عظیم پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را مبدأ همه‌ برکاتی دانست که خدای متعال جامعه‌ بشری را، امت اسلامی را و پیروان حقیقت را به آن سرافراز کرده است. مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

ماه ربیع الاول یاد‌آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان‌ساز اسلام است.

پیامبر مکرم اسلام(ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره‌مند ساخت.

با فرارسیدن هفته وحدت بار دیگر شمیم دل‌انگیز رسالت و نسیم آرام‌‌ بخش عترت در جهان اسلام وزیدن گرفت و نام و یاد پیشوای امت همگان را به عصر نبوت رهنمون کرد.

خدای باری تعالی را شاکریم که در استان کرمانشاه جلوه ای از وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام به مدد اندیشه بلند، بینش عمیق و همت والای مردمان این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌نمایند.

فرهنگ وحدت و همدلی و برادری، زمینه‌ساز تقویت مسلمانان و اعتلا و سربلندی آنان در همه عرصه‌های زندگی از جمله اجتماعی، فرهنگی جامعه است و نامگذاری هفته وحدت اقدام مدبرانه و عالمانه‌ای بود که توسط حضرت امام خمینی(ره) برای خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان انجام شد و امروز همه ما وظیفه داریم که در راستای هدف بزرگ معمار کبیر انقلاب(ره) تلاش نماییم و در این راه قدم برداریم.

اینجانب بر خود لازم میدانم سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی(ص) و نیز میلاد خلف صالحش حضرت امام جعفر صادق(ع) را صمیمانه به محضر همه مسلمانان جهان و ملت سرافراز و ولایت مدار ایران اسلامی‌بویژه کارکنان، داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای همگان مسئلت دارم.

محمدباقر محمدی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه

مشاهده ۵۷
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۱- ۰۰:۳۱
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه