کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد

ظهر امروز مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت با حضور مدیرعامل، کارکنان، اعضای جوانان، داوطلبین و امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ظهر امروز و پس از اقامه نماز ظهر و عصر مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت با حضور مدیرعامل، کارکنان، اعضای جوانان، داوطلبین و امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان برگزار گردید. 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین پیروزفر مسوول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه طی سخنانی میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام و امام جعفر صادق(ع) را تبریک و با اشاره به جایگاه ارزشمند نبی مکرم اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت در ترویج و تبلیغ دین مبین اسلام، حیات واقعی را حیات معنوی و حفظ ارزشها و اعتقادات دینی دانست و همگان را به نشر و تبلیغ معارف دینی و عمل به آن دعوت نمودند. 

در ادامه این مراسم سپس جمع حاضر از مولودی خوانی مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج وحید کرمی مستفیذ شدند.

همچنین در این مراسم ضمن طرح سه سوال به حاضرینی که پاسخ درست را ارائه نمودند از سوی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان هدایای به رسم یادبود تقدیم گردید.

در پایان این مراسم از خدمات آقای مختار اسدیان در طول دوران کوتاه تصدی بر سمت سرپرست روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تقدیر و آقای محمد امین عزیزی با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه معرفی گردید.

مشاهده ۷۹
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۰- ۱۷:۱۹
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه