کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

آمادگی کامل هلال‌احمر استان کرمانشاه برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آمادگی کامل این جمعیت برای خدمت‌ رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ محمدباقر محمدی‌ با اعلام این خبر گفت: تعداد ۳۰ پایگاه امداد و نجات ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اربعین امسال آماده ارائه خدمات به زائرین ابا عبدالله الحسین علیه السلام هستند.

وی افزود: نیرو های امدادی پایگاه امداد هوایی و واکنش سریع در مرز خسروی جهت خدمت‌رسانی و مقابله با هرگونه حادثه احتمالی آمادگی کامل دارند. 

وی همچنین از آماده‌باش ۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ فروند بالگرد ، ۱۰۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین از ورودی‌ های استان تا نقطه صفر مرزی خسروی در شهرستان قصرشیرین از ۳۰ مرداد ماه خبر داد.

محمدی در ادامه گفت: ۱۵ شعبه جمعیت هلال‌ احمر در شهرستان‌ ها تمام توانمندی خود را برای ایام اربعین حسینی به کار خواهند گرفت.

محمدباقر محمدی‌ ادامه داد: ۲۵۰ نفر از امدادگران، نجاتگران‌ و تیم های توانا خواهران نیز پای کار خواهند آمده‌ و یک پوشش امدادی گسترده در دستور کار این جمعیت قرار دارد. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اظهار داشت: خدمات‌ رسانی در پایگاه‌های امداد و نجات و هم چنین ارائه خدمات راهنمایی به زائران حسینی توسط نیرو های امدادی این جمعیت از شروع مراسم اربعین در ۳۰ مرداد ماه و تا پایان این مراسم باشکوه ادامه خواهد داشت.

مشاهده ۱۶۶
/
۱۴۰۲/۰۵/۱۵- ۱۲:۳۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه