کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

۸ مصدوم ۲ جان‌باخته حاصل دو حادثه رانندگی در کرمانشاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از برجای ماندن ۸ مصدوم ۲ جان‌باخته در اثر وقوع حادثه رانندگی در محورهای ارتباطی این استان خبرداد.

محمدباقر محمدی اظهار داشت: ساعت ۰۷:۲۵ دقیقه صبح امروز پنج شنبه پنجم مردادماه، خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تندر ۹۰ در محور کامیاران _ کرمانشاه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت اعلام شد. و نیروهای عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به برجای ماندن ۳ مصدوم و یک فوتی در این حادثه رانندگی، افزود: پس از رسیدن تیم پایگاه امداد و نجات برنجان به محل حادثه و انجام ارزیابی‌های اولیه، 1 نفر از مصدوم را به بیمارستان طالقانی منتقل کردند و این عملیات در ساعت ۰۹:۳۶ دقیقه به پایان رسید.

محمدی اضافه کرد: همچنین در ساعت ۱۲:۵۴ دقیقه امروز خبری با عنوان برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو پارس با پراید در محور کرمانشاه به سراب نیلوفر اعلام شد.

وی گفت: این حادثه 5 مصدوم و 1 فوتی در برداشت که پس از رسیدن نیروهای عملیاتی پایگاه امداد و نجات موقت ماهیدشت به محل حادثه وانجام ارزیابی‌های اولیه ۱ مصدوم را رهاسازی کرده و تحویل عوامل فوریت های پزشکی مستقر در محل دادند.

محمدی ادامه داد: ۱ نفر فوتی این حادثه نیز توسط نجاتگران‌ هلال احمر رهاسازی و تحویل مراجع قضایی حاظر در محل شد و این عملیات در ساعت ۱۴:۴۰ دقیقه به پایان رسید.

تصاویر

مشاهده ۱۴۳
/
۱۴۰۲/۰۵/۰۵- ۱۸:۰۳
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه