کرمانشاه
امروز پنج شنبه  ۹ آذر ۱۴۰۲

آزمون ورودی تربیت مربی کمک های اولیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد

معاون‌ آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از برگزاری آزمون ورودی تربیت مربی کمک های اولیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادریس مردادی با اعلام این خبر گفت؛عصر چهارشنبه ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲، در راستای تحقق شعار هر خانواده یک آموزش دیده، آزمون‌ ورودی به دوره مربیگری امداد و کمک‌های اولیه جمعیت هلال احمر به منظور تأمین و تقویت مربیان مورد نیاز جهت تدریس در دوره‌های آموزشی امداد و کمک‌های اولیه، به همت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد. 

در این آزمون که در محل سالن اجتماعات شهدای امدادگر ستاد جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد، ۴۷ نفر از اعضا متقاضی و واجد شرایط شرکت در دوره تربیت‌ مربی پس از معرفی توسط شعب استانی و بررسی کارشناسان فرآیند اخذ آزمون ورودی از این اعضا جهت شرکت در دوره تربیت مربی امداد و کمک های اولیه بعمل آمد. 

۴۷ نفر از فراگیران در این دوره‌های آموزشی شرکت کردند و این افراد با سپری نمودن آزمون‌های کتبی، عملی و کارگاه‌های عملی تخصصی و کسب نمرات قابل قبول به عنوان مربی پایه‌های داوطلبی، امداد و نجات و مخاطرات طبیعی فعالیت خواهند کرد.

در این آزمون ۲۶ نفر خواهر و ۲۱ نفر برادر استان کرمانشاه حضور داشتند که پس از بررسی نتایج آزمون ورودی گه صورت پذیرفت؛ اعضای‌ پذیرفته شده طی ۵ روز آموزش های لازم و مرتبط را فرا خواهند گرفت.

در انتها آزمون پایان دوره از آنان اخذ خواهد شد و افرادی‌ که موفق ‌ به کسب نمره حدنصاب شوند به عنوان مربی امداد و کمک های اولیه با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه همکاری خواهند نمود.

مشاهده ۱۹۴
/
۱۴۰۲/۰۴/۱۵- ۰۰:۲۱
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه