استان کرمانشاه

جمعه 26 دی 1399

پیام تبریک 13 آبان

‍ ‍ ���� یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند. روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز سیزدهم آبان به مسلمانان این است که: تنها در برابر پروردگار جهانیان و مکتب توحید به نماز بایستند و فقط در پیش گاه خدا به کرنش بنشینند و تا همیشه زمان در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها سرتسلیم فرود نیاورند.

 

����روزهای دانش آموزی، از حسّاس ترین و پراهمیت ترین دوران حیات آدمی است؛ زیرا غنچه های عشق و امید در آن شکفته می شوند و انسان به سوی رشد و کمال پیش می رود. فصل آموختن دانش، فروغ تابناک سپیده دمان زندگی، زمزمه طرب انگیز و دل نواز جویبارانْ و شمیم شامه نواز بهاران است. روزگار دانش آموزی، به لطافت شبنم های پاک سحر می ماند و در دریای دانش، دانش آموزی ره به ساحل می برد که همه اندیشه و توانش را با بال ایمان، آگاهی و پشتکار، به سوی مسیر راستین دانش، زندگی و انسانیت هدایت کند.

 

����صدالبته آن چه امروز برای دانش آموز مسلمان ایرانی با اهمیت تلقی می شود، آمیختن دانش با دین، و تعهد با تخصص است. داشتن هریک از این دو جدا از دیگری، پریدن با یک بال است و روشن است که سرانجام چنین پروازی، سقوط خواهد بود. دانش آموز بیداردل و روشن ضمیر میهن اسلامی، هرگز از علمْ بتی در برابر دین نمی سازد و به علم پرستی گرفتار نخواهد شد. آن چه برای دانش آموز ایرانی اصالت دارد، ایمان، معنویت، عدالت و کرامت انسانی است و علم، تنها یک وسیله برای رسیدن به آن است.

 

����روز سیزدهم آبان ماه، روز مبارزه با استکبار جهانی بر عموم دانش آموزان عزیز بالاخص غنچه های هلال و اعضاء کانونهای دانش آموزی جمعیت هلال احمر مبارکباد.

 

���� دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه.

 

����: سه شنبه / ۱۳ آبان ماه / ۱۳۹۹ 

 

���� لینک عضویت اینستاگرام 

http://instagram.com/Kermanshah_rcs

 

���� آدرس سایت 

kermanshah.rcs.ir

 

���� روابط عمومی 

جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه

 

���� https://t.me/joinchat/AAAAAFOb7eXK93-yvlB7Bw

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *