استان کرمانشاه

سه شنبه 19 اسفند 1399
نجات ۴ کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "پراو" کرمانشاه

نجات ۴ کوهنورد گرفتار در ارتفاعات "پراو" کرمانشاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از نجات چهار کوهنورد گرفتار در ارتفاعات پراو توسط نجاتگران این جمعیت خبر داد. دکتر فرزین معتمدی در این خصوص، اظهار کرد: بدنبال اعلام حادثه مبنی بر گرفتارشدن چهار نفر کوهنورد در ارتفاعات پراو و اعلام وخیم بودن حال یکی از کوهنوردان، بلافاصله تیم امدادونجات کوهستان جمعیت هلال احمر بیستون به همراه بالگرد امدادرسانی اورژانس به منطقه اعزام شدند که به علت نامساعد بودن شرایط جوی و بارش برف سنگین بعد از پیاده نمودن نیروهای عملیاتی توسط بالگرد عملیات جستجو آغاز و پس از شش ساعت جستجو توسط تیم امدادی بیستون به دو نفر از کوهنوردان دسترسی پیدا کرده و به دامنه کوه منتقل و تحویل خانواده هایشان شدند.

تصادف وانت نیسان و پراید در محور بیستون به سنقر/ ۳ کشته و ۱۲ مصدوم

تصادف وانت نیسان و پراید در محور بیستون به سنقر/ ۳ کشته و ۱۲ مصدوم

⭕️ تصادف وانت نیسان و پراید در محور بیستون به سنقر/ ۳ کشته و ۱۲ مصدوم ▪️ ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۳۰ آذرماه ۹۹ براثر تصادف یک دستگاه وانت نیسان با پراید در محور بیستون به سنقر حوالی روستای سنقرآباد، ۱۲ نفر مصدوم شدند و ۳ نفر جان خود را از دست دادند. ▪️در این حادثه ۱۰ نفر از مصدومان سرپایی درمان و ۲ نفر دیگر هم توسط نجاتگران پایگاه امدادونجات جاده ای بیستون به بیمارستان آیت الله طالقانی شهرستان کرمانشاه منتقل شدند.

امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ۳۲۵ حادثه‌ی جاده‌ای

امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ۳۲۵ حادثه‌ی جاده‌ای

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از مشارکت نیرو های امدادگر جمعیت هلال احمر استان در ۳۲۵ حادثه ی جاده ای خبر داد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه ۱۶ پایگاه ثابت و ۵ پایگاه سیار جمعیت هلال احمر در استان آماده ارائه ی خدمات و امداد رسانی به مردم اند گفت: در این مدت طی۵ سورتی پرواز در عملیات امداد هوایی ۴ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

 برخورد پژو ۴۰۵ با  وانت نیسان در کرمانشاه با ۵ مصدوم
وقوع تصادف در محور روانسر - جوانرود

برخورد پژو ۴۰۵ با وانت نیسان در کرمانشاه با ۵ مصدوم

در ساعت ۱۸:۰۸ ، عصر جمعه ، ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۹، دو خودرو در محور روانسر - جوانرود حوالی روستای بدرآباد با یکدیگر برخورد کردند. این حادثه 5 مصدوم به جای گذاشت که پس از رها سازی توسط نجاتگران، با همکاری اورژانس به بیمارستان حضرت رسول (ص) شهرستان جوانرود منتقل شدند و با انتقال مصدومین به مرکز درمانی این عملیات در ساعت ۱۹:۲۰ به پایان رسید.

پنج مصدوم در برخورد دو خودرو سواری پژو ۴۰۵

پنج مصدوم در برخورد دو خودرو سواری پژو ۴۰۵

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه دکتر فرزین معتمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اعلام کرد : ساعت ۰۰:۱۳ بامداد امروز ( ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۹ ) بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در محور روانسر -جوانرود ( بعد از تقاطع روستای بدرآباد ) ۵ نفر مصدوم شدند.

 وقوع ۱۱۴ پس‌لرزه و افزایش مصدومان به بیش از ۵۰۰ نفر

وقوع ۱۱۴ پس‌لرزه و افزایش مصدومان به بیش از ۵۰۰ نفر

▪️ساعاتی بعد از زلزله، مقامات ترکیه از مصدوم شدن بیش از ۵۰۰ نفر در پی وقوع زمین لرزه خبر دادند. ▪️تاکنون ۱۱۴ پس لرزه ثبت شده و عملیات امداد و نجات در میان آوارهای ۱۷ ساختمان ادامه دارد، چهار ساختمان به طور کامل تخریب شده است. ▪️در حال حاضر ۱۲۲۷ نیروی امداد در محل حادثه حضور دارند و عملیات امداد و نجات در هر یک از این ساختمان ها در حال انجام است./